Сценарій свята англійського алфавіту The ABC-party

Сценарій свята англійського алфавіту "The ABC-party".

2-й клас

Мета: формування інтересу до вивчення англійської мови, розвитку позитивної мотивації, залучення до світу інформаційних технологій.

Завдання:

Освітня:

розширення кругозору учнів.

актуалізація лексичних одиниць на теми “Кольори”, “Тварини”, структур граматики: од.ч. та багато інших. ч. іменників;

тренувати учнів у говорінні, аудіювання.

Розвиваючі:

1) розвиток творчих здібностей учнів;

2) формування готовності до комунікації, мотивації до вивчення англійської.

3) розвиток мислення, пам'ять, увага, уява

Виховні:

1) розвиток інтересу до англомовного читання;

2) виховання поваги до культури інших народів.

3) виховати бажання спілкуватися англійською мовою, отримуючи при цьому задоволення та радість.

Обладнання: магнітофон, комп'ютер, презентація уроку, картки з літерами англійського алфавіту, малюнки, повітряні кулі.

План уроку.

I. Підготовка учнів до іншомовної діяльності.

2. Фонетична зарядка.

3. Мовленнєва розминка.

ІІ. Основний етап.

а) повторення вивчених букв.

b) закріплення числівників.

c) повторення теми “Кольори”.

d) повторення теми “Тварини”;

ІІІ. Заключний етап.

Підбиття підсумків.

Організований кінець уроку.

Хід уроку

I. Підготовка учнів до іншомовної діяльності.

Привітання.

Teacher: Goodafternoon, children! Nice to see you again!

P: Good morning, good morning, Good morning to you, Good morning good morning, Ми добре бачимо.

T: Sit down, please.

Сьогодні ми з вами здійснимо подорож до чарівної країни Englishland. Під час подорожі ми зустрінемося з її мешканцями (літерами). Перед тим, як ми з вами здійснимо цю подорож, давайте згадаємо всіх мешканців – літер країни Englishland, познайомимося з гостем сьогоднішнього уроку, співатимемо з вами і гратимемо. Починаємо наш урок.

(До уваги дітей на проектор).

а) повторення вивчених букв.[2].

T - Одного разу алфавіт англійський Розсердився дуже сильно Букви сперечалися, лаялися Потихеньку навіть билися Бормотали так сердито! Про голову їхнього алфавіту І кого з них на світі Усіх швидше запам'ятають діти?

На дошці намальовано два будиночки з 26 вікнами. Кожне вікно – осередок для літери алфавіту, але не всі осередки заповнені – є порожні клітки для пропущених літер.

You see that English letters live in a special house – alphabet. Але деякі Letters є missing. Please? Put the letters в the house.

Учні виходять по одному до дошки та вибудовують алфавіт. (Оцінюється швидкість та правильність виконання завдання.)

Т: А тепер перевіримо, чи правильно ви розташували літери нашого алфавіту. (На екрані по черзі з'являються літери англійського алфавіту)

T: Вирішили літери все дружити Людям у книжечках служити І неважливо хто і де стоїть І з кого почався алфавіт! Хлопці, літери стали в ряд, Почути пісеньку хочуть! >(Виконується пісня АВС).

Teacher: Зараз ми познайомимося із героєм. Про нього нещодавно розповідали по радіо. Послухайте уважно та скажіть, хто він.

( Прослуховування запису : It is big and strongbut it’s not fat. It is grey. It has a long nose, маленькі black eyes. It can go, run and swim. It swims well.)

Т: His name is Dino

(Малюнок із зображенням дракона з'являється на дошці)

Т.: Наш герой уважно стежитиме за вашою роботою і допоможе мені вибрати найкращих учнів знаючих англійську мову. Але що дивного ви помітили?