Спорт в нашому житті» («Спорт в нашей жизни»), Відкритий клас

І. Кауфман, М. Ю. Кауфман, Англійська мова: Щаслива англійська. Ру / Happy English.ru: підручник англ. яз. для 7 класу загальнообраз. установ. - Обнінськ: Титул, 2010.

Література

1. К.І.Кауфман, М.Ю.Кауфман. HappyEnglish.ru: підручник англ. загальноосвіт. учред. - Обнінськ: Титул, 2009.

2. К.І.Кауфман, М.Ю.Кауфман. Книга для вчителя підручника "HappyEnglish.ru" для 7 кл. загальноосвіт. учред. - Обнінськ: Титул, 2009.

3. Г.Л. Кубарьков, І.А. Тимощук. 1000. Збірник нових тем сучасної англійської. - Москва: ЗАТ "БАТ-ПРЕС", 2005.

Операційне середовище – Microsoft Windows XP

картки на кожного учня для групової роботи та читання

ітерактивна дошка Panasonic

Презентація на тему "Спорт"

Назва роботи : «Sport in Our Life»

(«Спорт у нашому житті»)

Автор: Теплякова Ольга Сергіївна

Місце роботи: МБОУ «Новолядинська ЗОШ»

Посада: вчитель англійської мови

Тип роботи: конспект уроку з презентацією

Предмет: англійська мова

Клас: 7 клас

УМК: К.І.Кауфман, М.Ю.Кауфман, Англійська мова: Щаслива англійська.ру/Happy English.ru: підручник англ. яз. для 7 класу загальнообраз. установ. - Обнінськ: Титул, 2010.

Формати файлів, що містяться в архіві: docx,.pptx.

Цей матеріал раніше ніде не публікувався і не розміщувався.

Мета уроку:

Узагальнення та систематизація знань на тему «Спорт».

Завдання уроку:

Освітні:

- Тренувати і закріплювати в мові учнів лексичні одиниці на тему;

- Познайомити учнів з екстремальними видами спорту;

- Формувати мовні навички, що забезпечують пізнавально-комунікативні потреби учнів;

- Використовувати нові слова по темі в усній мовірозширювати словниковий запасучнів.

Розвиваючі:

- розвивати мовні здібності та стійкий інтерес до вивчення англійської мови;

- Розширювати кругозір учнів за допомогою мультимедійних засобів, інформації з Інтернету;

- Розвивати практичні вміння роботі в групі.

Виховні :

- сприяти вихованню толерантного ставлення до спорту,

- сприяти вихованню співробітництва при колективній роботі;

- сприяти збагаченню внутрішнього світу учнів.

Актуальність та доцільність використання медіапродукту:

- Інтенсифікація навчально-виховного процесу (збільшення кількості запропонованої інформації, ефективність виконання вправ збільшується у декілька разів)

— підвищення ефективності засвоєння навчального матеріалу за рахунок одночасного викладу вчителем необхідних відомостей та показу демонстраційних фрагментів (подання матеріалу двома способами: аудіально та візуально);

Форма навчання спрямована на практичну підготовленість учнів: володіння англійською мовою у мові.

Розвитоккомпетентностей:

- Готовність до самоосвіти;

Необхідне обладнання та матеріали для заняття – операційне середовище – Microsoft Windows XP, проектор, картки на кожного учня для групової роботи та читання.

Хід уроку.

Організаційний момент. Привітання. (слайд №1)

- Good morning, dear friends! I'm glad to see you. Welcome to English lesson! How are you today?

- Sit down, please. I'm fine too. If you are ready, let's begin our lesson.

Фонетична зарядка.Мотивация. Объявление темы урока.

- Сьогодні у нас буде дуже цікавий урок.

На початку нашого уроку давайте виконаємо цю вправу. Назвіть ці види спорту та ігри. (слайд№2)

нашому

А тепер подумайте і дайте відповідь: про що цей урок? Яка у нас тема? (Відповідаючих).

Ти правий. Продовжуємо роботу над темою «Спорт». Сьогодні ми повторимо матеріал попередніх уроків, поговоримо про спорт у вашому житті та дізнаємося нову інформацію.

Речеваяразминка.

- Тисячі років тому стародавні греки казали: «У здоровому тілі — здоровий дух». Мільйони людей, які займаються спортом, на власному досвіді знають, що цей відомий вислів є правдивим.

При цьому велика кількість людей не займаються спортом. Деякі з них розуміють, що спорт корисний, але вважають за краще дивитися спорт по телевізору, ніж займатися ним самим.

А зараз я хотів би задати вам декілька питань про спорт і заняття спортом. (слайд№3) (Индивидуальныеответыучающихся).

Групповаяработа. “Любимыйвидспорт”

- Тепер я знаю, що всі ви любите спорт, і я хотів би дізнатися, який вид спорту вам подобається у вашій групі. Опитайте своїх однокласників, заповніть таблицю та повідомте результати. Використовуйте модель: