Конспект театрально-ігрової діяльності у другій молодшій групі «Як курчата маму шукали»

Марина ЗиряноваКонспект театрально-ігрової діяльності у другій молодшій групі «Як курчата маму шукали»

Мета: формувати інтерес дітей дотеатралізованої гри, створювати умови для її проведення.

Створити умови для розвитку :

- емоційної чуйності, логічного мислення, уяви, фантазії.

Створити умови для формування :

- Вчити дітей імітувати характерні дії персонажів.

Створити умови длявиховання:

- самостійності, активності, умінь працювати індивідуально та у колективі.

Вигляддіяльності :театралізовано-ігрова

Хід діяльності:

1. Організаційний момент.

Діти в костюмах курчат заходять у групу, їх зустрічає вихователь.

Вихованець: Ой, а хто це до нас прийшов у гості! Доброго дня, хлопці!

Вихованець: А ви хто?

Діти: Ми -курчата.

Вихованець: Які ви красиві, хлопці-курчатки ! А де ваша мама Курка?(діти: немає її)

А ви хочете знайти маму Курицю?(так)Тоді вирушаємо з вами в дорогу.Курчатки йшли-йшли

І побачили у полі теремок.(гра з рухами)

Стоїть у полі теремок, він не низький, не високий.(руки куренем, потім поличкою)

Двері відчиняються, казка починається.(долоні убік, уклін)

2. Основна частина.

Вихованець: А казка наша називається«Яккурчата маму шукали ».

(у міру розповідання вихователь викладає на сенсорному полі картинки за текстом)

Вихованець: Жила-була курочка. І були в неї маленькі курчатки. Хлопці-курчатки, а які ви?(діти: маленькі, жовтенькі, пухнасті, цікаві, дурненькі, неслухняні, спритні)

В:Курчатки дуже хотіли якнайшвидше вирости.

(Гра з рухами)

Ходять навшпиньки цілий день, нагинатися їм не ліньки.(ходьба з нахилами)

Зернят не видно, малюкам прикро.

В: Пішла мама Курка зкурчатками гуляти і карала :«Ко-ко-ко! Не тікайте далеко! »

Не послухалися курчатки маму, втекли далеко. А як курчатки втекли?(діти бігають, показують)Заблукаликурчатки. Стали вони зватимаму.

В: Діти-курчатки, а якциплята звуть маму, коли губляться?(діти: пі-пі-пі)

А як діти звутьмаму, коли губляться?(діти: ау-ау-ау)

І пішли курчата шукати маму. Побачила їх сорока (вихователь садить на дерево на сенсорному полі сороку).

Пальчиковий масаж«Сорока»

Сорока-білобока кашку варила (водять вказівним пальцем по долоні іншої руки,

Дітлах годувала, на поріг скакала, гостей чекала.

Цьому дала, цьому дала, цьому дала і цьому дала (перебирають пальчики по черзі,

А цьому не дала (показують мізинець,

Він дров не носив, грубку не топив, кашу не варив.

В: Хлопці, а яку кашку люблятькурчата ?(пшонне)

П.: Правильно! Діти-курчатки, запитаємо у сороки, може вона бачила вашумаму Курку ?

В.: Що ж робити, хлопці-курчатки? Підемо далішукати маму Курку.Загадка: довге вухо, грудочку пуху, стрибає вправно, любить морквину? Хто це?(діти: заєць)Правильно, заєць. А давайте запитаємо зайчика, чи не бачив він маму Курицю?(дітипитають, заєць відповідає, що не бачив), зайчик зустрів у лісі звірів, злякався і втік.

Дидактична гра«Знайди силует».

А ви хочете дізнатися, кого злякався кролик?(так). Діти, кролик просить вас пограти в його гру. У вас на столах лежать листочки з силуетами тварин, а ви підберіть до кожного силуету ту тварину, яка на вашу думку підходить до зображення. (Діти виконують завдання. Вихователь індивідуально надає допомогу, підтримує дітей) Діти-курчатки, я дивлюся, ви дізналися, від кого заєць втік?(діти: Та й називають тварин)А скажіть, як цих тварин можна назвати одним словом?(д.: дикі)Правильно, дикі тварини. А чому їх називають дикими?(д.: тому що вони живуть у лісі і у них немає господаря)А хто знає, в яких казках зустрічаються ці звірі? (д.: У казках«Теремок»,«Колобок»і т. д.)

Які ви молодці, хлопці-курчатки! Усі знаєте!

А ще одну загадку зможете відгадати?(д.: так)

Під соснами, під ялинками лежить мішок із голками. Хто це?(д.: їжачок)

Правильно, їжачок. А як їжачок фирчить?(д.: фр-фр-фр)

Вихователь одягає їжачка на руку, їжачок вітається з дітьми.

В.: Здрастуйте, хлопці! Запитаємо у їжачка, може він знає де ваша мама Курка.(діти запитують)

Е.: Я думаю, якщо ви заспіваєте пісеньку, мама вас почує і прийде.(діти співають та танцюють)

Вихователь одягає на голову косинку з гребінцем.

К.: Мої дітки! Моїкурчатки ! А ось і я, ваша мамо! Почула вашу пісеньку гарну і знайшла вас. Ко-ко-ко, не тікайте далеко!(обіймаєкурчат )

Чи не будете більше тікати від мами - Курки?(небудемо)

Моїкурчатки, а хто вам допоміг знайти мене?(сорока, зайчик, їжачок)

Молодці, ви в мене, хлопці-курчатки!

театрально-ігрової
Фотозвіт про майстер-клас «Гендерне виховання засобами театрально-ігрової діяльності» Представляю вашій увазі фото звіт майстер-класу, який був проведений у нашому дитячому садку для вихователів міста, де був представлений.

Інтегроване заняття «Як курчата маму шукали» у другій молодшій групі Актуальність: Проблема розвитку промови дошкільнят останнім часом загострилася більшою мірою. Пов'язано це з тим, що багато сучасних.

діяльності
Конспект НОД з аплікації з елементами малювання у другій молодшій групі «Курчата на галявині» Конспект НОД у другій молодшій групі «Художня творчість» (аплікація з елементами малювання) «Курчата на галявині». У межах короткострокового.

Конспект організації ігрової діяльності у другій молодшій групі "Допоможемо зайчику" Конспект організації ігрової діяльності у 2 молодшій групі на тему: "Допоможемо зайчику". Мета: сприяти розвитку ігрової діяльності.

Конспект відкритого фізкультурного заняття у другій молодшій групі «Веселі курчата» Завдання: Формувати вміння ходити та бігати, не натрапляючи один на одного; формувати основні види руху - ходити один за одним.

Конспект заняття з малювання у другій молодшій групі «Де ж ви, курчата?» Конспект заняття з малювання у другій молодшій групі. Тема заняття: «Де ж ви – курчата?» Мета: Ознайомити дітей із новим способом малювання.

Перспективне планування ігрової діяльності у другій молодшій групі Оскільки гра виступає провідним видом діяльності дошкільнят, планувати свою виховну роботу необхідно у системі з ігровою діяльністю.

театрально-ігрової
Розвиток емоцій дошкільнят у процесі театрально-ігрової діяльності Розвиток емоційності та творчості через театрально-ігрову діяльність. Ми, дорослі, хочемо бачити дітей щасливими, усміхненими.