Конспект заняття «Seasons» («Пори року»)

Катерина СавельєваКонспект заняття «Seasons» («Пори року»)

Тема:«Seasons »

«Пори року »

Мета: ознайомлення дітей з новою лексикою потемі:«Пори року », правильність її вживання у структурах, правильність її вимови. Розширити світогляд дітей. Прищеплювати дітям інтерес та любов до англійської мови.

1) запровадити нові лексичні одиниці на тему;

2) відпрацювати вимовузвуків: [w], [j], [], [], [:].

3) повторити кольори та рахунок;

4) розвивати пізнавальний інтерес, позитивні емоції до англійської.

Обладнання: магнітофон, диск із англійськими піснями, дошка.

Матеріали: картинки натему:«Пори року », картки із зображеннямпори року, кольорові>(зелений, білий, жовтий, яскраві кольори)картки.

Хід заняття:

I. Вступна частина.

1. Вітання. Введення дітей у атмосферу іншомовного спілкування.

«Good morning»song

T: Good morning, children! I am glad to see you!

T: And now, dear boys and girls, let's play with the ball

Давайте, трішки пограємось з м'ячиком і розімнемо наші язички

T: Цей ball is for you!

Ch: Thank you! Thank you! Цей ball is for you!

(діти передають м'ячик один одному)

T: Thank you! Thank you! Good for you!

2. Фонетична зарядка.

Організація тренування дітей у проголошеннізвуків: [w], [j], [], [], [:].

T: З нашого вірша втекли усі англійські звуки – English sounds. Look at the blackboard. Подивіться, будь ласка, на дошку. Давайте подивимося, які ж англійські звуки втекли з нашого вірша.

Що це за звук?

Т: З якого слова він утік?

Т:[] що це за звук?

Т: З якого слова він утік?

Т:[:] що це за звук?

Т: З якого слова він утік?

Т:[j] що це за звук?

Т: З якого слова втік цей звук?

Т:O'k. Good for you!

ІІ. Основна частина.

1. Введення нової лексики на тему«Пори року »

Т:And now, dear boys and girls6 дивитися на boardboard. There are fourseasons on the blackboard. Let’s count:

One - two - three - four

- And now say after me

- O'k. Good for you! Let's play the gameEchou. Давайте пограємо в гру, який називається«Відлуння». Я називатиму слово, а ви будете моєю луною.

Сh: Spring(діти повторюють слово по черзі)

Т:O'k. Good for you! А тепер пограємо в таку гру, я назвучас року, а ви скажете згодні ви зі мною чи ні. Якщо ви зі мною згодні, ми кажемо що?

Т: А якщо не згодні?

Т: O'k. let’s play the game.(показує картинку зими)It is autumn.

T: It is summer(показує картинку літа)

T: It is winter(показує картинку весни)

T: It is autumn(показує картинку осені)

Т:Good! У кожногочасу року є свій улюблений колір - favorite color. Але зараз вони розгубились усі ці кольори. Давайте, допоможемо кожномупори року знайти свій колір. Але для початку давайте, повторимо улюблені кольори кожногочасу року.

Ch 1:Spring is green

Ch 2:Summer is bright

Ch 3:Autumn is yellow

Ch 4:Winter is white

Т: А зараз давайтеуважно послухаємо. Подивіться на каринки і скажіть яка погода буває взимку, навесні, влітку і восени.

(Аудіозапис на тему«Пори року »)

T: Давайте, повторимо. It is winter. It is very cold. Про якийчас року йдеться ?

T: Яка погода взимку ?

Ch: Дуже холодно

T: It is spring. It is warm. Про якийчас року йдеться ?

Т: А якапогода навесні ?

T: It is summer. It is hot. Про якийчас року йдеться ?

Т:А якапогода влітку ?

T: It is autumn. It is cold. Про якийчас року йдеться ?

Т:А якапогода восени ?

Т: Давайте, заспіваємо пісеньку про те, якого кольору кожнечас року.

Song«Seasons »

Т:Good for you! Now, dear boys and girls it’s spring. Надворі – весна. Let’s go for a walk

Давайте погуляємо. Stand up!

Фізами «With my foot I tap, tap, tap»

With my foot I tap, tap, tap

With my hands I clap, clap, clap

Right foot first

Round and round and back again

Т:Sit down, please, dear boys and girls! And now let's play the game "Point to the right flashcard". На дошці я розміщую картинки кожного пори року. Я називаю предмет англійською, а ви по черзі показуватимете на відповідну картинку.

ІІІ. Заключна частина.

1. Гра з кубиком. На сторонах кубика намальовані кожнечас року. Діти кидають кубик, кому яка сторона випадає, той називаєчас року англійською.

2. Підбиття підсумківзаняття та позитивний емоційний настрій на майбутнєзаняття.

конспект
Панно «Пори року» Панно «Пори року» дає дітямелементарні уявлення про сезонні зміни у природі, формує інтерес до явищ природи та розширює.

Заняття з англійської мови для дітей старшої групи на тему «Пори року» Заняття з англійської мови для дітей старшої групи на тему «Пори року» Область інтеграції: «Соціалізація», «Фізична культура», «Пізнання».