Портфоліо проекту Серцево-судинна система (англійською мовою)

Зміст

Системи та органи людського тіла.

Автор-педагог(и)

Предметна область: англійська мова для медиків

Назва освітньої установи: Воронежська державна медична академія ім.Н.Н.Бурденко

Дана розробка може використовуватися на заняттях з англійської мови в профільних природно-біологічних класах, а також на 1-му курсі медичного вузу. Вона містить інформацію про будову та роботу людського серця, найважливіших кровоносних судин; забезпечена схемами та ілюстраціями про роботу серцево-судинної системи людини; у ній даються рекомендації щодо ведення здорового способу життя.

Предметний напрямок, зворотна група (клас)

Англійська для спеціальних цілей.

Для учнів 9-11 класів школи та студентів 1-х курсів ВНЗ.

Мета заняття

Розвиток лексико-граматичних навичок оформлення висловлювання на тему«Серцево-судинна система».

Завдання заняття

• запровадження нових лексичних одиниць на тему «Серцево-судинна система»;

• вдосконалення умінь сприйняття на слух інформації про будову та функції серця та найважливіших кровоносних судин (з комп'ютерною підтримкою);

• розвиток умінь ознайомлювального та детального читання;

• вдосконалення граматичних навичок оформлення висловлювання на цю тему;

• розвиток навичок структурування тексту та оформлення плану висловлювання;

• вдосконалення умінь монологічного мовлення (повідомлення про профілактику хвороб серця)

Напрямні питання

Яку роль відіграє серце у житті людини.

- Що є основними компонентами серцево-судинної системи?

– Які види кровообігу існують?

- Яка будова серця?

- Які причини серцево-судинних захворювань?

-розвиток мотивації вивчення ІВ на основі використання професійно-орієнтованих навчальних матеріалів;

-формування навичок та умінь самостійної роботи з довідковим матеріалом.

- Вдосконалення лексико-граматичного матеріалу;

- актуалізація у мові ЛЕ/ лексико-граматичного матеріалу на тему;

- розвиток мовних умінь читання/говоріння (з опорою), аудіювання, письма (складання плану повідомлення на тему).

- Розвиток своїх здібностей;

- Розвиток творчого потенціалу;

-Розвиток індивідуальних здібностей особистості.

План проведення заняття

1. Робота з лексичними одиницями на тему (роздавальний матеріал):

а) завдання типу "співвіднеси англійське слово та його значення";

б) завдання "вставте замість пропуску потрібне за змістом слово".

2. Розвиток мовних умінь читання (з різними стратегіями - "для пошуку специфічної інформації", "детальне читання"). Використовується комп'ютерна презентація, друк, роздатковий матеріал.

4. Розвиток мовних умінь монологічного мовлення (з опорою) - використовуючи записи, зроблені під час уроку, відповісти питанням "Яку роль відіграє серце нашому житті, і як зберегти його здоровим протягом усього життя?"

5. Обговорення домашнього завдання - підготувати проекти на тему "Хвороби серця: фактори ризику, причини, симптоми, профілактика."

Хід заняття

Hello, students! Сьогодні ми збираємося до розмови дуже серйозними morden days проблемою - робота і здоров'я нашого життя. Which role does the heart play in our life? How important is it? Let's find answers toвсі ці питання. And we must start with the new words on the topis "Heart and vessels".

(Учні виконують завдання за картками)

Teacher: Now we are going to watch computer presentation of the heart structure and blood vessels and do the task in the sheets of paper.

(Перегляд презентації "Серцево-судинна система" та виконання завдань у роздавальних листах)

Teacher: Для того, щоб дізнатися більше про роботу з життя літа, читати текст з book and answer thestions.

(Прочитують текст та відповідають на запитання, поставлені на початку заняття)

(Складання плану тексту, але попередньо - зняттяграматичної проблеми- пояснення Passive Voice і виконання тренувальних вправ з цієї теми)

1. Підсумки, позначки.

2. Домашнє завдання: у групах виконати проектні роботи на тему "Хвороби серця: фактори ризику, причини, симптоми, профілактика".

Корисні ресурси (джерела інформації)

1. Маслова А.М. та ін "Essential English for Medical Students" - ТОВ "Лист-Нью", 2007, 334стор.