Конспект заняття для дітей середньої групи «Цирк»
Наталія БарановаКонспект заняття для дітей середньої групи «Цирк»
Конспект заняття
в освітній галузі«Пізнання»натему:
«Цирк запалює вогні »
(середня група )
МАДОУ Црр – д/с №3
«Ромашка»м. Курівське
Вихованець: Баранова Н. І.
Мета: Ознайомленнядітей з професіями людей, які виступають уцирку.
1. Збагачувати та розвивати знаннядітей про професії людей, які виступають уцирку, надати їм можливість відчути значущість кожної професії.
2. Продовжувати збагачувати та активізувати словникдітей, розвивати їх мову.
3. Вправляти в умінні передавати різні емоції з допомогою міміки, жестів.
4. Розвивати творчу самостійність у створенні художнього образу.
5. Розвивати пам'ять, мислення, уяву, емоційну чуйність на музику.
6. Виховувати удітей повагу до артистів, які виступають уцирку ; бажання брати участь у театралізованих виставах.
Словарна робота: канатоходець, дресирувальник, купол, гімнаст.
Методи та прийоми, що використовуються назанятті :
Словесні: бесіда, розповідь вихователя, художнє слово.
Наочні: показ слайдів із зображеннями артистівцирку.
Практичні: вправи на відпрацювання міміки, жестів, театральна гра.
1. Розмова з дітьми про професії людей, які уцирку.
2. Розгляд ілюстрацій, фотографій із зображенням артистівцирку.
3. Проведення вправ в розвитку різних емоцій удетей.
4. Оформлення зали.
Матеріали таобладнання:
1. Мультимедійна система;
2. Музичний супровід;
3. Атрибути для виступудітей.
Хід заняття.
- Діти, вам сподобалася музика?
– Де ви чули цю музику?
- Правильно, хлопці, ми цю музику чули уцирку.
- А кого ви з артистів цирку найбільше любите?
- А клоуна любите?
- За що ви його любите?
Звучить музика. Забігає клоун.
– Діти, сьогодні до нас у гості приїхав клоун! Ура!(Діти ляскають)
Клоун виконує вправи.
- Привіт, дітлахи! Звати мене клоуном!
- А як ви вмієте голосно сміятися?
- А плакати ви вмієте?
- Ой ой! Скільки сліз. Ану зберіть свої сльози собі в долоню.
- Я зараз зберу ваші сльози у відро і віднесу знайомому фокуснику, щоб він сльозинки перетворив на смішки.
Під музику клоун йде.
- Діти, сподобався вам клоун?
- А я хочу вам розповісти про людей інших професійцирку.
Показ слайда із зображенням канатоходців.
- Подивіться – це канатохідці. Люди цієї професії найсміливіші, рішучіші. Вони ходять канатом, натягнутим у повітрі, над ареноюцирку. У руках вони тримають жердину (палицю, яка допомагає їм утриматися. Щоб бути впевненим і сміливим канатоходцем, треба багато тренуватися.
- Хто ж, хлопці, в цирку ходить канатом?
- Молодці! Давайте разом повторимо це слово.(Потім діти повторюють хором та індивідуально)
- А вцирку виступають тварини ?
- А хто вцирку працює з цими тваринами?
Показ слайда із зображенням дресирувальника коней.
- Артист, який працює з тваринами – це дресирувальник. Він працює з різнимитварин. Дресирувальники зазвичай беруть тварин ще маленькими дбають про них, виховують, добре знають звички тварин і дуже люблять їх
- Хлопці, як називаються ці тварини, з якими працює дресирувальник?(коні)
Показ слайда із зображенням дресирувальника тигрів.
- Назвіть хлопці, тварини, з якими працює дресирувальник.(тигри)
- Дресирувальники це дуже терплячі, відважні люди. Уявіть, хлопці, вони не бояться увійти в клітку з тиграми, які вони сміливі люди. Дресовані тварини розуміють і люблять свого господаря – друга, виконують його вимоги.
Показ слайда із зображенням повітряних гімнастів.
– Діти, а це повітряні гімнасти. Вони справжні спортсмени, що виконують різні вправи на великій висоті під куполом цирку. Подивіться, які гнучкі, пластичні, а які це сміливі люди. Ви згодні, що вони сміливі?
- Хлопці, чи ви хотіли б стати артистамицирку ?
- Але для цього треба попрацювати. Артисти в цирку багато репетирують, відпрацьовують різні рухи. Давайте прорепетируємо. Бажаєте?
1. Ми – канатохідці.(ходьба по шнуру)
2. Я – дресирувальник, а ви – тигри.(пролізання в обруч)
- Молодці, хлопці! У вас виходить як у справжніх артистів.(діти сідати)
- Діти, а ви любите фокуси?
- Криблі, краблі, риби, живіться. Уцирку ви опинитеся.
Фокусник йде, починаєтьсяциркове представлення :
1. Ведмеді велосипедом
2. Кіт йде задом – наперед
3. Комарики на повітряній кульці
4. Раки на кульгавому собаці
5. Вовки на кобили
6. Леви в автомобілі.
- Криблі, краблі, риби, живіться. У дитячому садку опинитеся.
- Діти, де ви сьогодніпобували?
– Вам сподобався виступ гостей?
- З якими професіями працівників цирку ви сьогодні познайомилися?
"Цирк, цирк, цирк!" Розваги для дітей старших груп Муніципальний автономний дошкільний навчальний заклад «Дитячий садок №60» «Цирк, цирк, цирк!» Розваги для дітей.
Розмова із дітьми старшого віку «Цирк, цирк, цирк…» з використанням ІКТ Мета: розширення уявлень дітей про роботу циркових артистів. Завдання: систематизувати та узагальнити знання дітей про працю артистів цирку;
Конспект відкритого заняття з ФЕМП у середній групі Тема: «Цирк» Конспект відкритого заняття з ФЕМП у середній групі Тема: «Цирк» Склала: Шаманська Н. Г. Братськ 2015 Завдання: Освітні удосконалювати.
Конспект відкритого заняття у середній групі «Цирк запалює вогні» Конспект відкритого заняття у середній групі. Тема: "Цирк запалює вогні" Завдання: Вчити передавати свої думки, почуття, стан через художнє.
Конспект заняття з фізичного виховання для дітей другої молодшої групи «Цирк» Пахомкова Наталія Миколаївна Педагог додаткової освіти. Державної бюджетної дошкільної освітньої установи.
Конспект заняття з ІЗ діяльності в нетрадиційній формі в середній групі «Цирк» ПРОГРАМНИЙ ЗМІСТ: ВСЕСТОРОННЕ РОЗВИВАТИ ТВОРЧІ ЗДІБНОСТІ ДІТЕЙ ЗАСОБИМИ ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА, ПІДТРИМУВАТИ.
Конспект заняття з Лего конструювання «Цирк» Конспект заняття з Лего – конструювання в середній групі «Подорож до Лего країни» Склала та провела педагог – психолог Левіна Наталія.
Конспект заняття з математики «Подорож до цирку» Мета: збагачувати та закріплювати знання, вміння та навички дітей з пройденого матеріалуЗавдання: Освітні: • Вправляти дітей у рахунку.