Відкритий урок - ов - Пісеньки під льодом

Навчально-методичне забезпечення: Бунєєв Р.М., Бунєєва Є.В. Літературне читання. Підручник, 1-й клас. («Крапельки сонця»). - Вид. 3-тє, перераб. - 208 с., іл. ISBN 978-5-85939-262-9 Бунєєв Р.М., Бунєєва Є.В. Зошит з літературного читання. 1-й клас. - 64 с. ISBN 978-5-85939-648-1

Час реалізації заняття: 45 хвилин

Мета уроку: простежити, які відкриття робить письменник, як він про це розповідає?

Завдання уроку:

  • Предметні: розвивати прийоми розуміння та аналізу тексту – правильного типу читацької діяльності; сприймати на слух та розуміти художній твір.
  • Метапредметні: вивчати добувати інформацію з ілюстрацій, тексту; використати життєвий досвід; формувати вміння отримувати фактичну інформацію; розвивати вміння інтерпретувати та узагальнювати отриману інформацію; робити висновки.
  • Особистісні: розвивати вміння вести навчальний діалог; розвивати творчий потенціал учнів; вивчати оцінювати свою роботу.

Тип уроку: ОНЗ

Форма уроку: Урок-дослідження

Устаткування:

  • для учителя – демонстраційний матеріал, підручник, картки;
  • для учнів – підручник, зошит, письмове приладдя.

План проведення уроку:

Хід уроку:

Відкрити на дошці прислів'я:Додаток 1.Слайд 1

Вчення завжди знайде застосування - Прочитайте її. Як ви її знаєте? (…) – Добре, отже, сьогоднішній урок пройде недаремно.

1 частина (читання за абзацами).

Спів лиж (запишіть у зошиті)

2 частина

Чудова лісова загадка.

3 частина

Читання третьої частини (читання зланцюжку).

Диво-птиця

4 частина

Читання четвертої частини

Підлідний світ

Пернатий музикант (Відкривається тема уроку)

- Я дізнався, що... - Мене здивувало. - Мені захотілося.