Не підшито опис до заявки

Гарячий номер секретарів комісії

УПРАВЛІННЯ ФЕДЕРАЛЬНОЇ АНТИМОНОПОЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЗА СВЕРДЛІВСЬКОЮ ОБЛАСТЮ

Комісія Управління Федеральної антимонопольної служби по Свердловській області з контролю у сфері розміщення замовлень у складі:

Пушкарьової М.В. - заступника керівника управління, Голови Комісії;

Шумкова М.Г. - провідного спеціаліста-експерта відділу контролю за розміщенням замовлень, члена Комісії;

Корольової Я.В. - спеціаліста 3 розряду відділу контролю за розміщенням замовлень, члена Комісії;

Під час обговорення членами Єдиної комісії цієї невідповідності було прийнято одноголосне рішення про відмову у допуску до аукціону ЗАТ "Вектор-Бест-Урал", керуючись таким:

У складі прошитої заявки немає опису (порушення ч.2.2 ст.35 Закону про розміщення замовлень та п.п. 4,5 ч.1 Інформаційного блоку документації про аукціон (всі аркуші заявки на участь в аукціоні мають бути прошиті та пронумеровані)). на участь в аукціоні і тому заявки на участь в аукціоні повинні містити опис, що входять до її складу документів, тобто опис входить до складу заявки і отже має бути підшито і складати з нею єдине ціле.

Крім того, при відкритому аукціоні процедура розгляду заявок на предмет їх складу та комплектності згідно із Законом про розміщення замовлень не передбачає ведення аудіозапису і оскільки на цю процедуру відводиться до 10 днів, то в умовах досить великого документообігу Єдиної комісії, на користь самого учасника для виключення можливості випадкової втрати не підшитого опису, забезпечити цілісність та повноту заявки шляхом подання її у підшитому вигляді, починаючи з опису, що входять до її складу документів. В іншому випадку, при втратіне підшитого опису та виявлення відсутності (з якихось причин) будь-якого з документів у складі заявки взагалі виключається можливість встановлення факту їхньої присутності при поданні заявки.

Усі інші учасники цього аукціону (за іншими лотами) подали заявки у повній відповідності до вимог закону.

Посилання заявника на зручність не підшитого опису при звірці поданих у заявці документів щонайменше некоректне, начебто існували окремі змісти від основного змісту книг, інструкцій та іншої документації.

Заслухавши доводи сторін, проаналізувавши подані матеріали, Комісія Свердловського У ФАС Укаїни дійшла таких висновків:

У п.п. 4, 5 ч. 1 Інформаційного блоку документації про аукціон замовник встановив такі вимоги до оформлення заявки на участь в аукціоні: Заявка на участь в аукціоні, тому заявки на участь в аукціоні повинні містити опис документів, що входять до її складу, бути скріплені печаткою учасника розміщення замовлення (для юридичних осіб) та підписані учасником розміщення замовлення або особою, уповноваженою такою

учасником розміщення замовлення. Усі листи заявки на участь в аукціоні повинні бути прошиті та пронумеровані, скріплені печаткою учасника розміщення замовлення та підписані учасником розміщення замовлення або особою, уповноваженою таким учасником розміщення замовлення. Ці вимоги відповідають ч. 2.2. ст. 35 Закону про розміщення замовлень.

Відповідно до ч. 2.2. ст. 35 Закону про розміщення замовлень усі аркуші заявки на участь в аукціоні, усі аркуші тому заявки на участь в аукціоні мають бути прошиті та пронумеровані. Заявка на участь в аукціоні і тому заявки на участь в аукціоні повинні містити опис документів, що входять до її складу, бути скріплені печаткою учасникарозміщення замовлення (для юридичних осіб) та підписані учасником розміщення замовлення або особою, уповноваженою таким учасником розміщення замовлення. Дотримання учасником розміщення замовлення зазначених вимог означає, що всі документи та відомості, що входять до складу заявки на участь в аукціоні та томи заявки на участь в аукціоні, подано від імені учасника розміщення замовлення, а також підтверджує справжність та достовірність поданих у складі заявки на участь у аукціоні. аукціоні та томи заявки на участь в аукціоні документів та відомостей. Не допускається встановлення інших вимог, за винятком передбачених цією частиною вимог до оформлення заявки на участь в аукціоні. При цьому неналежне виконання учасником розміщення замовлення вимоги про те, що всі листи заявки на участь в аукціоні та томи заявки на участь в аукціоні мають бути пронумеровані, не є підставою для відмови у допуску до участі в аукціоні.

Дії членів аукціонної комісії, які ухвалили рішення про відмову у допуску до участі в аукціоні учасника розміщення замовлення - ЗАТ «Вектор-Бест-Урал» є законними та обґрунтованими, оскільки заявка ЗАТ «Вектор-Бест-Урал» не відповідала положенням документації про аукціон.

Відповідно до ч. 1 ст. 36 Закону про розміщення замовлень аукціонна комісія розглядає заявки на участь в аукціоні на відповідність вимогам, встановленим документацією про аукціон, та відповідність учасників розміщення замовлення вимогам, встановленим відповідно до ст. 11 Закону про розміщення замовлень.

З вищевикладеного, керуючись ст. 17, ст. 60 Закону про розміщення замовлень Комісія,

ВИРІШИЛА:1. Визнати скаргу ЗАТ «Вектор-Бест-Урал» необґрунтованою.