Конспект відкритого заняття в першій молодшій групі на тему «Собака на прізвисько Дружок»

Світлана МіщенкоКонспект відкритого заняття в першій молодшій групі на тему: «Собака на прізвисько Дружок»

Виглядзаняття : інтегрованезаняття.

Тема:«Собака на прізвисько Дружок ».

Мета: продовжувати формувати уявлення дітей про свійських тварин (будова, характерні ознаки, про особливості їхнього способу життя(як рухаються, що і як їдять, які звуки видають, де живуть); виникненню добрих почуттів до всього живого, появі цікавості, допитливості.

Завдання: познайомити дітей з уявленням тваринного світу –собакою та щенятами, їх особливостями, способом життя, звичками; розвивати мову, вміння слухати; вчити виконувати ігрові дії, закріпити вимову звуків наслідування. Виховувати любов і гуманне ставлення до тварин.

Устаткування: картина«Собака зі щенятами », іграшковасобака, картинки із зображеннями цуценя, будки, кісточки.

Матеріали та обладнання. Сюжетні картинки, будівельний матеріал (11) (кубики, цеглини, трикутна призма) ;іграшки:собака, щеня, мольберт указка.

Хід заняття

1. Сюрпризний момент.

Стук у двері, включається музика.

Угрупі з'явилося щеня(іграшка)- плаче скулит.

Вихователь. Діти, хто це прийшов?

Вихователь. Чому ти плачеш? І як тебе звуть?

Цуценя.Дружок.

Цуценя. Я все бігав і грав, та й маму втратив, допоможіть мені.

Вихователь. Допоможемо знайти?(діти сидять, і вихователь сідає).

Вихователь. А хто мама у щеня?

Дітивідповідають:(собака.)

Вихователь.Дружок а як її звуть ?

Давайте її шукаємо!(шукаємособаку з дітьми.)

Давайте заспіваємо пісню, щоб скоріше її знайти.

Осьсобачка Жучка,(танцюємо)

Хвостик закорючкою,(показуємо хвостик)

Зубки - гострі,(показуємо хистки)

Вовна - строката!(гладимо по животику)

Ав – ав – ав.(звуконаслідування).

Хлопці, про кого ми заспівали пісеньку?

Діти відповідають індивідуальнаробота: Юля скажи, Кіра скажи(Прособака.)

Хлопці, кого ви бачите на картині?

Діти.Собаку.

Вихователь.Дружок ти впізнав свою маму? Хлопці, а хто поруч на картині з мамою?

Діти відповідають.(Індивідуальна відповідь дітей.)

Давайте з вами розглянемо Жучку. Яка вона?

Діти. Велика, гарна.

Вихователь. А як гавкаєсобака ?(АВ-АВ звуконаслідування)

Вихователь. Покажіть, яка вона велика.Собака вкрита вовною, м'яка пухнаста. Якого кольору має вовну?

(Дати дітям погладитисобаку.)

Вихователь. Які частини тіла є у собаки?

Діти. Голова, тулуб, хвіст, задні лапи та передні.

Вихователь. А що є на голові у собаки?

Діти. Очі, вуха, рота, носа.

Вихователь. Які ви молодці все правильно назвали.

2. Фізмінка«Я веселий пес барбос».

Вихователь. Діти а тепер давайте пограємо«Я веселий пес барбос», беремося за руки і стаємо в коло.

Я веселий пес барбос,(взялися за руки, водимо хоровод)

У мене холодний ніс.(рух)

Дружно діти заграли,(рух)

Стоп дома діти встали,(стоп дома діти встали)

Ісобачку показали.(звуконаслідування.)

Вихователь. Молодці! Ви хлопці не втомилися?

Конструювання«Будка длясобаки та цуценя ».(Увімкнути музику.)

Цуценя. Хлопці, а скажіть, яка зараз пора року.

Цуценя. Так, я так замерз.

Вихователь. На вулиці холодно, і щеня весь час тиснеться до мами, щоб зігрітися. Діти давайте для нашої Жучки іДружка побудуємо будку.(накрити покривалом).

Вихователь. Підійдіть будь ласка до мене,Дружок приніс собою цеглу, подивіться їх так багато, давайте будувати будку.

(Діти стають навколо столу, де лежать кубики).

Вихователь. Молодці!Дружок тобі і твоїй мамі подобається будка? Тепер вам буде в ній тепло та затишно.

Вихователь. Хлопці за те, що ви знайшли маму цуценяті, він хоче подарувати вам подарунки.

Підсумокзаняття.

Що найбільше вам сподобалося та запам'яталося?

Конспект відкритого заняття з розвитку мови у першій молодшій групі «Чистота — запорука здоров'я» Тема: "Чистота – запорука здоров'я" Мета: Закріпити уявлення про цінність здоров'я, культурно-гігієнічні навички; Вправлятися у вимові.

Конспект відкритого заняття з малювання у першій молодшій групі «Вуса для котика Коти» Мета: 1. Продовжувати формувати вміння працювати з образотворчими матеріалами; 2. Вчити працювати із незавершеною композицією; 3. Допомагати.

Конспект відкритого заняття з малювання у першій молодшій групі «Квіткова галявина» Завдання: Вчити малювати фарбами за допомогою долонь та пальця. Закріплювати знання червоного, жовтого та зеленого кольорів. Розвивати вміння бачити.

Конспект відкритогозаняття з казки «Теремок» у першій молодшій групі Конспект заняття у ясельній групі: «У гості до казки». Обладнання: ширма для тіньового театру, сенсорна доріжка, місток, килимок, що імітує.

заняття
Конспект відкритого заняття з використанням масажу і самомасажу в першій молодшій групі Ігрова ситуація: «Лялька Катя захворіла» МЕТИ: 1. Вчити дітей виконувати основні дії лікаря (оглянути хворого, виміряти температуру).

Конспект відкритого заняття у першій молодшій групі «Наші домашні тварини» Види дитячої діяльності: ігрова, музично-мистецька. Цілі: вчити називати свійських тварин та їх дитинчат, розвивати пам'ять.

Конспект відкритого заняття у першій молодшій групі «Подорож на чарівну галявину» Конспект відкритого заняття у першій молодшій групі «Подорож на чарівну галявину» Мета: Закріпити вміння знаходити предмет певного.

першій
Колективне ліплення «Пропав собака, на прізвисько «Дружок» Ми з дітьми прослухали пісеньку про собачку і всі засмутилися про собачку. Щоб настрій у нас змінився на краще, мене осяяла.

відкритого
«Хлопці в гостях у Петрушки». Конспект відкритого заняття у першій молодшій групі Мета: розвиток мовлення дітей у виконання вправ в розвитку дрібної моторики. Завдання: сприяти розвитку в дітей віком вміння.